Dostawy

Dostawa towaru odbywa się na terenie Polski za pomocą przesyłki kurierskiej na adres wskazany przy zamówieniu lub do paczkomatu wskazanego podczas zamówienia. Koszty wysyłki są kalkulowane podczas procesu zamawiania na podstawie wagi i gabarytów zamawianego produktu Koszty przesyłki są pokrywane przez kupującego przy składaniu zamówienia. Wysyłka towaru odbywa się po dokonaniu przez kupującego przedpłaty za pomocą jednej z wybranych form płatności. Termin wysyłki zgodnie regulaminem sklepu, wynosi najdłużej 14 dni od dnia zaksięgowania środków. Większość zamówień realizowanych jest w tym samym dniu roboczym, co złożone zamówienie lub zaksięgowanie wpłaty za zakupione produkty. 

Zamówione produkty można również odbierać osobiście w punkcie dystrybucji. Adres miejsca odbioru zostaje podany w momencie złożenia zamówienia z zaznaczonym "odbiór osobiście". Odbiór osobisty może odbywać się w godzinach pracy punktu dystrybucji tj. od 7.00 - 17.00.

Płatności

Dostępne są różne formaty płatności dzięki platformie PAYNOW. Możemy wyróżnić elektroniczne formy płatności, przelew tradycyjny i płatność przy odbiorze. Klient decyduje podczas składania zamówienia, która forma jest dla niego wygodna.