Płatności

Sam wybierasz, jak zapłacisz za zakupy na instalator247.pl: gotówką kurierowi, przelewem elektronicznym, kartą lub tradycyjnym przelewem na nasze konto. Formę płatności wybierasz w trakcie składania zamówienia.

Płatność przy odbiorze (pobranie)

Za zamówione produkty zapłać kurierowi przy odbiorze. Opcja płatności za pobraniem jest możliwa dla zamówień do 1000zł netto/ 1230 brutto.

Szybki przelew

Po wyborze tej opcji, zostaniesz przekierowany na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych – Paynow (właścicielem serwisu i dostawcą usługi płatniczej jest mElements S.A., ul. Prosta 18, 00-850 Warszawa), a następnie do Twojego banku. Autoryzowana przez Ciebie płatność praktycznie od razu wpływa na konto PAYNOW. Gdy tylko nasz pośrednik potwierdzi otrzymanie płatności, przystąpimy do realizacji twojego zamówienia.

Karta płatnicza online

Po wyborze tej opcji, zostaniesz przekierowany na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych – PAYNOW, gdzie należy wybrać odpowiedni system płatności kartą (dostawcą usługi płatniczej jest mElements S.A., ul. Prosta 18, 00-850 Warszawa). Gdy tylko nasz pośrednik potwierdzi otrzymanie płatności, przystąpimy do realizacji twojego zamówienia. 

Przedpłata na konto

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail z numerem rachunku, na który powinieneś dokonać przelewu. Ponieważ dla każdego klienta generowany jest unikatowy numer konta, pamiętaj, aby wpłacić środki na numer rachunku wskazany w e-mailu. Po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto przystąpimy do realizacji twojego zamówienia